Doplnění výboru MO

Upozorňujeme naše členy že výroční členská schůze 31.3.2012 bude VOLEBNÍ.

BUDE SE VOLIT CELÝ VÝBOR VČETNĚ PŘEDSEDY.

Zájemci o práci ve výboru ať se přihlásí v kanceláři MO.

Komentáře

1 | J.J | před dvanácti roky

Copak se to děje to jste si dali přes tlamu nebo co?

reagovat

2 | Jungvirt | před dvanácti roky

Školení není členům třeba.....

  1. Přes tlamu může dostat jen ten kdo ji má. Z výboru to není nikdo.
  2. Blahopřeji!!! Právě jste se dopustil porušení Stanov ČRS. § 4 odst. 2. písmeno f) „vystříhat se všeho, co by poškodilo dobré jméno Svazu a jeho organizačních jednotek a narušovalo rybářskou etiku, vzájemný respekt ve vztazích mezi rybáři a rybářskými organizacemi.“

Trest za tuto činnost je až vyloučení z ČRS. (Příloha 3. str.21.)

  1. Rozhodli jsme se dát prostor bezejmenným kritikům. Doufám, že složíme nový, pracovitý a odborně zdatný výbor.

reagovat

3 | J.J | před dvanácti roky

Děkuji za blahopřání ,ale stále více nabývám dojmu že vy se umíte ohánět pouze paragrafy je snad každému jasné že se něco muselo stát když tak najednou házíte flintu do obilí mimochodem jedná se o tu samou flintu o kterou jste strašně moc stál,dobře si to pamatuju.Je mi naprosto jasné že opět budete argumentovat že naší povinností je se zůčastnovat schůzí abychom věděli o co jde jaké jsou problémy,ale snažte se pochopit že všichni opravdu ten čas nemají ,proto jste tam vy všichni, kteří mohou -vás jsme si zvolili a hlavně nikdo vás nenutil.Tak mi prosím pane Jungvirte nevyhrožujte nějakým vylučováním a máte pravdu tlamu opravdu nemáte,ale myslel jsem si že jako chlapa vás to nemůže absolutně nadzvednout mohl jsem to napsat i hůř.Takže znovu.-Copak se to děje to jste si dali přes ústa nebo co Děkuji vám uctivě za odpověd jestli mohu prosit ne v paragrafech odstavcích a písmenech takové to domácí povídání bych opravdu uvítal.S pozdravem bezejmenný zvědavý.

reagovat

4 | Jungvirt | před dvanácti roky

Pro J.J.

Jsem rád že jsem se ve vás mýlil. Umíte se zeptat i bez porušování základních pravidel ČRS a pravidel slušnosti. Mohu vést „domácí povídání“ (moc se mi ten název líbí) s kýmkoliv. Jsem ale raději když se dotyčný normálně představí. Za všetečné i dotěrné otázky nikoho neodsuzuji a moc nad životem a smrtí členů MO jsem „bohužel“ nikdy neměl….jsme si všichni rovni jen někdo má o něco větší odpovědnost za MO.

  1. Do žita flintu neházím. Byl jsem členy naší MO několikrát vyzván abych post předsedy opustil. (Jen jeden mi to přišel říct přímo. Toho si vážím.) Ostatní to říkají u vody. Po zvážení všech okolností jsem k tomuto kroku rozhodl. Necítím potřebnou podporu ani u členů MO a ani u některých členů výboru. Dalo by se říci že můj pohár trpělivosti a tolerance po šesti letech přetekl.
  2. To že někdo nemá čas neuznávám.Všichni máme denně 24 hodin. Je jen otázkou kdo chce něco dělat a kdo nechce. I já musím spát, něčím se živit a pak mám nějaký čas o kterém svobodně rozhoduji. Stejně je na tom naprostá většina členů. Na odpracování své brigády, jednou za rok se zúčastnit schůze a na přečtení internetových stránek (vývěsky) má čas myslím každý. To že se někdo stará více než druzí by mu mělo být přičítáno k dobru a ne že to bude důvod si o něj „očistit zablácenou obuv“..
  3. Že mne nikdo nenutil je pravdou jen z části. Podívejme se zpět co jsme si volili. Jeden předseda nás obral o více něž 250 tis., druhý nesebral nic, ale také nic nepostavil, nezařídil, nekoupil a neprosadil. Bral jsem to jako morální povinnost ukázat že stav nečinnosti MO není normálním programem MO. 31.3. uvidíme jak budeme volit nový výbor. Přečtěte si stanovy a jednací řád a bude vám jasné co bude s MO pokud se nezvolí nový výbor. Vidím jaký je u členů zájem o práci v MO.
  4. S vylučováním vám nemohu určitě vyhrožovat. Žádný člen výboru nemá právo někoho trestat. Výbor je kárným orgánem až druhého stupně a vyloučení jako takové je v pravomoci pouze členské schůze. (Jen jsem chtěl upozornit na problémy které mohou vyplynout z případné neznalosti. Zase jsem u těch znalostí členů MO.)

reagovat

5 | J.J | před dvanácti roky

Dobrý večer.Jsem hodně spokojen s vaší odpovědí v zásadě vás chápu i s vámi v nmoha bodech souhlasím,ale nevěřím tomu že to necháte dojít tak daleko a dle rychlého zhlédnutí stanov soudím že pokud se nezvolí nový výbor a DK tak je to defakto konec.Přínos váš i celého výboru pro organizaci je hodně vidět a proto nevěřím že dáte jenom na řeči a nějaké žabomyší války.Mojí podporu určitě máte.Ještě jednou děkuji za vaše vysvětlení situace.S pozdravem J.J

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.