Odstřihli jste?

Odstřihli jste?

15. leden je poslední den do kdy musí být odevzdán řádně vyplněný úlovkový list.
ODSTŘIHLI jste část s Vašimi osobními údaji?

Prosíme, informujte členy Vaší rodiny, příbuzné, přátele a známé o této novince. Zvláště starší ročníky které se s internetem nekamarádí. Děkujeme.

Komentáře

1 | Radek @ | před čtyřmi roky

útržek s osobními údaji

Vážení,
při dnešním odevzdávání povolenek bylo mnoho těch, kteří neodstřihli z povolenky osobní údaje. Nicméně pouze osobě, která za mně povolenku přišla vrátit, byla toto vytknuto. Pánové, kteří zde tuto činnost vykonávali by se měli zamyslet nad tím, že by to chtělo už konečně trochu omladit, aby se na svazu netvořili takové fronty. Doporučuji pánům též oční vyšetření, aby viděli na hodinky a dodržovali úřední hodiny!!!

reagovat

2 | Petr Vrána @ | před čtyřmi roky

[1] Radek: Radku.. ano, mnoho lidí povolenku vracelo s neodstřiženými povolenkami, ale nemyslím že byla upozorněna jen osoba která povolenku vracela za Vás. Kdybyste byl loni u výdeje pozornější, věděl byste že máte mít osobní údaje odstřižené. Při výdeji jste na to upozorněn byl a pro názornost to bylo a stále je vyvěšené na skříni vedle výdeje a každý kolem toho projdete.
Co se týká rychlosti výdeje povolenek, pak Vás mohu ubezpečit že omlazením se fronty nezbavíme.
Poznámka ohledně dodržování úředních hodin, když VY osobně jste tam NEBYL.. to jako fakt?!!
No ale vlastně i VY máte možnost s tím něco udělat. Pojďte ukázat svou tvář, posilte tým pro sběr a výdej povolenek a věřte že Vás budou ostatní členové velebit.

Petr Vrána

reagovat

3 | Čeněk @ | před čtyřmi roky

Dobrý den,
bylo mi řečeno,že se prý opět může prodávat,nebo rozdávat libovolný počet hodin z brigád..Není o tom není vůbec nic ze schůzí na výboru,kdo za to tedy zodpovídá?Proč ten ústupek z původních dvaceti hodin na člena?A co z toho má organizace jako taková?Vidím v tom jen výhody určitých jednotlivců,nikoli organizace a přijde mi to jako návrat do pravěku..Pení­ze,které mají jít organizaci za brigády jdou vniveč a věřím,že těm škudlilům,kteří radši dají 500 kámošovi(ač teda nechápu ani člověka,kterej se nechá koupit za 50 Kč na hodinu),se to ještě líbí..Kde to ku*va jsme?V zápisech jsou jen samé odměny brigádníkům a výmluvy na predátory..Ne­vím,jestli se mám smát nebo brečet..Budete mi oponovat,že tam chodí jen pár lidí,ale není to vůči organizaci fér-hlavně vůči těm,kteří to všechno zakládali..Mi­mojiné,není to první věc,která prošla absolutně mimo výbor..Myslíte si,že vás tam těch pár lidí nikdo nesleduje?
Děkuju za odpověď

reagovat

4 | stanislav @ | před čtyřmi roky

čeňku

[3] Čeněk: Ahoj Čeńku, ti lidé , kteří prodávají hodiny je nemají poctivě odpracované, ale vymyšlené a tolerované. Jejich zisk je 100%.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.