Parkování SLANÍK

Žádáme rybáře, aby na revíru Otava 4B – 421100 parkovali svá vozidla výhradně na vyznačených, zpevněných parkovacích stání.

Ve čtvrtek 29.07.2021 odpoledne jsme byli starostkou obce Slaník telefonicky upozorněni na hrubou nekázeň rybářů navštěvujících revír Otava 4B – 421100, kteří bez ohledu na dopravní značení, a i přes četná upozornění neustále parkují na zelených plochách mimo označená, zpevněná parkovací stání. Zároveň nás žádala, abychom učinili funkční opatření vedoucí k trvalé nápravě.

 Paní starostce bylo doporučeno řešit situaci restriktivně, ve spolupráci s Policií české republiky.

Není v silách naší MO zajistit ukázněnost všech navštěvujících rybářů, byť členové naší MO převažují. Proto jsme obeslali Radu ČRS, všechny Územní svazy ČRS a MRS se žádostí o zveřejnění.

Komentáře

1 | Petr Shrbený @ | před dvěma roky

Parkování na Slaník

Dobrý den, již dříve jsem se chtěl vyjádřit k této stížnosti, paní starostky obce Slaník. Neviděl bych tento problém zdaleka v rybářích, nýbrž v samotné samosprávě obce. Ten kdo pravidelně navštěvuje Slaník již nějakou dobu tak si mohl všimnout, že na parkovací ploše byla navezena nějaká navážka – připomínající jílovitou zeminu, asi se jí někdo potřeboval zadarmo z obce zbavit.. Je přeci logické, že nikdo nemá zapotřebí si zaparkovat auto do bahniště připomínající brouzdaliště. Fakt, moc hezky se z auta vystupuje rovnou do bahniště,
opravdu to každého potěší, když je potřeba si i ty nějaké věci z auta do bahna odložit, nic lepšího neznám. Stačilo by se pouze malinko zamyslet a něco pro ty rybáře také udělat, stačilo by zainvestovat 2 – 3 nákladní auta štěrku. Přeci jenom ten roční nájem co obdrží obec od Českého rybářského svazu, není tak malý, tak si myslím, že by obec měla něco z toho na oplátku do tohoto revíru zpátky vrátit. Doufám, že tento podnět bude předán paní starostky a vezme si alespoň nějaké malé ponaučení. S pozdravem P.S.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.