Podzimní členská schůze

schůze Tak je nás tu 25, z toho 4 členové výboru.

Komentáře

1 | CeP | před 16 roky

Tristní skutečnost, když dění organizace zajímá méně než 2% její členské základny.

reagovat

2 | J.J | před 15 roky

KAM SE PODĚLA?

Kam se poděla jediná rubrika, kde se člověk něco dozvěděl myslím tím diskuzi.Je možné že se mi to zdá, ale mám pocit že se zřejmě někomu nelíbí nepříjemné otázky v diskuzi a proto v tichosti raději tuto zrušíme,vymažeme a zlikvidujeme jako ostatně vše co normálně funguje,a propo pokud už má předseda plný kecky a nechce odpovídat na otázky, které mu nejsou moc příjemné tak je třeba si vzít vzor na stránkách MU Strakonice a prostě neodpovídat.

reagovat

3 | Jungvirt | před 15 roky

Dobrý den, vážený anonymní J.J. Jestli jste si všiml, tak diskuse obsahovala každodenně množství SPAMů. Jejich mazaní (byly jich stovky) je nad časové možnosti moje i ostatních členů výboru. Proto byla diskuse odstraněna. Zatím v celé diskusi nebyla jediná otázka která by byla nepříjemná. Většinou je to legitimní dotaz.

Na dotazy klidně odpovídám dál, ale musí být komu. Pokud zanecháte e-mailovou adresu, odpověď dostanete. Dostal by jste ji i na tento dotaz: “ Dobrý den pane předsedo jsem pouhým uživatelem netu, ale postrádám na Vašich stránkách diskuzi je chyba u mne nebo u Vás.Děkuji za Váš čas a odpověd“ Nebylo ale kam odpovědět. Tak alespoň nyní. Na MÝCH stránkách žádná diskuse není, nebyla a nebude! Na NAŠICH stránkách, byla diskuze a až se podaří problém vyřešit, zase bude.

reagovat

4 | CeP | před 15 roky

Poděla se sem : http://www.rybari.strakonice.cz/…um_index.php?…

A poděla se sem jednak přesně z důvodu, který vysvětlil p. Jungvirt a následně protože tam chybí jedno velmi „výživné“ vlákno. To byla ta poslední živější diskuse ohledně výdeje povolenek ještě ve starém roce. Smazal jsem ho JÁ osobně OMYLEM právě při úmorném odstraňování spamu. Protože redakčný systém na kterém tyto stránky běží už není nejmladší, naproti tomu Spamoví roboti se neustále vyvíjejí a skutečně není v našich silách aby zde někdo nonstop dohlížel, bylo rozhodnuto o stažení fóra. Bude-li zájem fórum opět zprovoznit, je možné do budoucna používat externí fórum, kde už ovšem bude v zájmu ochrany vysoká pravděpodobnost povinnosti registrace.

Snad jsem to vysvětlil dostatečně srozumitelně.

P.S. : Přijďte si otevřeně popovídat 21.3. do Sokolovny na Výroční členskou schůzi. Právě tam je prostor i pro nepříjemné otázky a jen tam je možné něco změnit.

Petr Vrána, Strakonice

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.