Prodej živých ryb

Při příležitosti výlovů rybníků Blatský (8.10.) a Střela (15.10.) bude probíhat prodej živých ryb vždy od 9hod – 12hod v objektu sádek MO u Blatského rybníka.

Kapr – 60 Kč/kg; Amur – 65 Kč/kg; Sumec – 100 Kč/kg; Štika – 120 Kč/kg; Tolstolobik – 35 Kč/kg

Komentáře

1 | J.J | před 13 roky

zamyšlení

Dobrý večer pánové.Již dlouho sleduji tyto stránky a čekám kdy konečně uvidím nějaké vaše nespokojené komentáře co se nasazování týče ,kterých máte u vody plnou hubu a ejhle ono to nebude tak špatný co?Hlavně ti dříve narození se nedají poslouchat.To se takhle na Slaníku potkaj dva čau nazdar kolik sem dali,jak je to velký no takový mrzáky to víš velký budou prodávat atd…za chvíli přijde třetí a znovu a znovu trvá to tak do desíti potom hajdy domu babička má vaříno jsou to lidi který nevidíte celej rok u vody až na podzim- víme proč.Proto se ptám nebylo by lepší hájit celej revír týden ideálně dva? Potom začne být chladno a vydrží opravdu jenom ti skalní a ryba nám zbyde na jaro.

reagovat

2 | mvincpik @ | před dvanácti roky

Souhlasím s tím, že alespoň 2 týdny bych ryby po vysazení hájil, jako to třeba dělají Blateňáci. Ryba se přecijen rozjede a začlení v novém prostředí a nejsou pak taká jatka, jako jsem o nich slyšel letos. Na jaře pak bude každý chodit a divit se, proč to nejde…jenže ono v té vodě jich už zase tolik nebude, tedy vlastně skoro žádní…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.